Złączki skręcane do rur PE

Możesz u nas zamówić złączki do rur PE: przeloty PE, kolana PE, trójniki PE, korki PE, zawory kulowe PE, a także złączki do węży strażackich. Wybierz produkt i poznaj więcej informacji lub przejdź do podstrony kontakt, aby złożyć zamówienie. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie złączki PE i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Przeloty / złącza PE

Dostawa 0 zł, jeśli zamawiasz też rury

złącze PE

W ofercie również przeloty PE redukcyjne.

Kolana PE

Dostawa 0 zł, jeśli zamawiasz też rury

kolano PE

W ofercie również kolana PE redukcyjne.

Trójniki PE

Dostawa 0 zł, jeśli zamawiasz też rury

trójnik PE

W ofercie również trójniki PE redukcyjne.

Zaślepki / korki PE

Dostawa 0 zł, jeśli zamawiasz też rury

korek PE

W ofercie również korki PE redukcyjne.

Zawory kulowe PE

Dostawa 0 zł, jeśli zamawiasz też rury

zawór kulowy PE

Łatwe odcinanie dopływu wody.

Złączki do węży strażackich

Dostawa 0 zł, jeśli zamawiasz też rury

złączki do węży strażackich

Nasady, pokrywy, łączniki ssawne.

Złączki do rur PE, czyli inaczej kształtki zaciskowe do rur PE

Złączki PE to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć ze sobą kilka odcinków rur PE. Kształtki zaciskowe do rur PE zapewniają niezwykle proste i szczelne połączenia. Wszystko dzięki temu, że są wykonane z trwałego tworzywa, które jest odporne na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne. Złączki są skręcane, więc nie wymagają do montażu żadnego specjalistycznego sprzętu.

Złączki PE do wody w systemach nawodnieniowych

Złączki PE występują na na wszystkie średnice rur stosowanych w ogrodnictwie i rolnictwie (od 16 mm do 110 mm). Złącze PE umożliwi Ci połączenie dwóch odcinków w linii prostej, ale możesz teżskorzystać z takich złączek PE jak kolana PE i trójniki PE. W naszej ofercie znajdziesz też produkty uzupełniające dla podstawowych złączek PE - korki PE, zawory PE i złączki do węży strażackich. Wszystkie wymienione złączki PE umożliwią Ci wykonanie dowolnych połączeń pomiędzy rurami.

Czym powinna charakteryzować się dobra złączka PE?

Rolnicy, którzy szukają wytrzymałego systemu połączeń, powinny zdecydować się właśnie na złączki skręcane do rur PE. Tego typu złączki do rur PE są odpowiednio zaprojektowane pod kątem warunków panujących na polach uprawnych. Tworzywo, z którego są wykonane, jest niesamowicie wytrzymałe i zapewnia szczelność nawet w najtrudniejszych warunkach. Złączki PE są odporne na bardzo niską i bardzo wysoką temperaturę.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę kupując złączki PE?

Zamawiając złączki PE musisz zwrócić uwagę przede wszystkim na średnice rur, do których mają być przeznaczone. Możesz u nas kupić złączki PE, które z każdej strony mają gwint o identycznym rozmiarze, a także złączki PE redukcyjne, które posiadają gwinty o różnych rozmiarach. Jeśli nie wiesz, które złączki do rur PE powinieneś wybrać, skontaktuj się z nami - postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.