Rury do deszczowni szpulowych

Możesz u nas zamówić elastyczne rury do deszczowni (inaczej: węże do deszczowni) o różnych średnicach zewnętrznych. Rury / węże są przeznaczone do nawinięcia na bęben deszczowni szpulowej. Wybierz produkt i poznaj więcej informacji lub przejdź do podstrony kontakt, aby złożyć zamówienie. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie rury do deszczowni i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Rury do deszczowni 90 x 8,2 mm

Dostawa pod dowolny adres

rura do deszczowni 90

30,89 zł netto / metr

(37,99 zł brutto)

Rury do deszczowni 75 x 5,6 mm

Dostawa pod dowolny adres

rura do deszczowni 75

17,98 zł netto / metr

(22,12 zł brutto)

Rury do deszczowni 63 x 4,7 mm

Dostawa pod dowolny adres

rura do deszczowni 63

13,54 zł netto / metr

(16,65 zł brutto)

Rury do deszczowni 50 x 3,7 mm

Dostawa pod dowolny adres

rura do deszczowni 50

8,49 zł netto / metr

(10,44 zł brutto)

Elastyczne rury do deszczowni

Czym powinny charakteryzować się rury do deszczowni? Rury do deszczowni powinny być elastyczne (aby można było w prosty sposób nawinąć je na bęben deszczowni szpulowej) i jednocześnie wytrzymałe (aby nie ulegały deformacji i uszkodzeniom w wyniku częstego nawijania i odwijania).

Wąż do deszczowni - przegląd najważniejszych cech produktu

Funkcjonalność węży do deszczowni bierze się w dużej mierze z zastosowania w ich produkcji wysokogatunkowego polietylenu (100 % oryginalnego surowca), dzięki czemu węże charakteryzują się zwiększoną elastycznością przy jednocześnie zwiększonej grubości ścianki. Rury do deszczowni dostępne na rurape są odporne na działanie promieni UV, co dodatkowo wydłuża ich żywotność.

Wąż do deszczowni - cena, dostępne średnice, długości odcinków

Odpowiadając na potrzeby wszystkich rolników oferujemy węże / przewody do deszczowni o średnicach 50, 63, 75 oraz 90 mm. W zależności od średnicy, węże do deszczowni są nawijane w odcinkach od 200 do 300, a nawet do 450 metrów (maksymalny odcinek sprawdzisz na podstronie wybranej rury).

Węże do deszczowni szpulowych - stworzone z myślą o nawadnianiu upraw polowych

Rury do deszczowni od rurape spełniają wszystkie wymogi nawadniania w rolnictwie, a wykonanie ich z najtrwalszego tworzywa najwyższej jakości gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Zapewniamy dostawę pod dowolny adres w kraju, dzięki czemu unikniesz problemów z transportem towaru o dużym gabarycie.

Rury do nawijania na bęben deszczowni

Rura do deszczowni jest na tyle elastyczna, że przez wielu rolników nazywana jest wężem. Możesz u nas kupić rury, które są przeznaczone do nawijania na bęben deszczowni szpulowych różnych producentów. Jeśli chcesz złożyć zamówienie, skontaktuj się z nami i podaj nam średnicę zewnętrzną rury. Zaproponujemy Ci węże do deszczowni, które będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.