Wąż do deszczowni

Wybierz i zamów rury / wąż do deszczowni

Uniknij strat spowodowanych suszą.

Rury do deszczowni

Rury do deszczowni bywają też określane jako węże do deszczowni. Oficjalna nazwa to rura PE do deszczowni, ale to rura na tyle elastyczna, że przez wielu jest nazwana wężem.

Możesz u nas kupić węże / rury, które są przeznaczone do nawijania na deszczownie szpulowe służące do nawadniania pól uprawnych.

Rury do deszczowni szpulowych są produkowane ze specjalnie dobranego wysokogatunkowego polietylenu (PE). Do produkcji rur do deszczowni stosuje się 100% oryginalnego surowca. To odróżnia rury PE do deszczowni od standardowych rur PE, które mogą być wytwarzane z surowca pochodzącego z recyclingu i są trochę sztywniejsze.

Wąż do deszczowni ma zwiększoną elastyczność przy jednocześnie zwiększonej grubości ścianki. Dzięki temu wąż do deszczowni nie ulega deformacji i uszkodzeniom wskutek częstego nawijania i odwijania.

Zaawansowana technologia produkcji sprawia, że rury do deszczowni szpulowych są odporne na działanie promieni UV, co znacząco wpływa na żywotność produktu.

Uniknij strat spowodowanych suszą.

wąż do deszczowni
fot. wąż do deszczowni i nawadnianie pola

Rury do deszczowni polecane przez rolników

węże do deszczowni szpulowych
fot. węże do deszczowni szpulowych

Węże do deszczowni szpulowych

Dzięki odcinkom o długości od 200 do 300, a nawet do 450 metrów, węże do deszczowni szpulowych doskonale sprawdzą się na polach uprawnych o dużej powierzchni.

W zależności od modelu deszczowni stosuje się rury o różnych średnicach. Zazwyczaj rury do deszczowni mają średnicę wynoszącą 63, 75 lub 90 mm. Możesz u nas zamówić każdą z tych rur. Cena hurtowa sprawia, że wąż do deszczowni stanie się dla Ciebie dobrą inwestycją.

Uniknij strat spowodowanych suszą.

Jakie zalety ma wąż do deszczowni?

Węże do deszczowni:

Dodatkowe korzyści z zakupu rur do deszczowni:

Uniknij strat spowodowanych suszą.