Rura PE 110 x 6,6 mm PN10 HDPE

Rura PE 110 mm do przesyłu wody w nawadnianiu (do zakopania lub montażu na powierzchni).

rura PE 110

20,52 zł netto / metr

(25,24 zł brutto)

Średnica zewnętrzna

110 mm


Grubość ścianki

6,6 mm


Ciśnienie nominalne

PN10


Standardowa długość zwojów

100 m


Minimalne zamówienie przy odbiorze własnym transportem

200 m


Minimalne zamówienie przy płatnej dostawie pod dowolny adres

300 m


Koszt dostawy

300,00 zł netto (369,00 zł brutto)


Bezpłatna dostawa przy zamówieniu minimum

400 m

Zamów też złączki skręcane do rur PE 110 mm

Rura PE 110 mm - opis produktu

Nawadnianie z wykorzystaniem rury PE 110 mm pozwoli Ci uniknąć strat spowodowanych suszą.

Korzyści:

  • Można ją zamontować na powierzchni lub zakopać pod ziemią.
  • Ma ściankę o grubości aż 6,6 mm, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała.
  • Charakteryzuje się wyjątkowo długą żywotnością - nawet do kilkudziesięciu lat. Bez problemu wytrzymuje wysokie mrozy.
  • Gładka powierzchnia wewnętrzna powoduje zmniejszenie oporów przepływu.
  • Niewielka waga rury oraz duży wybór złączek umożliwiają proste i szybkie wykonywanie połączeń.
  • Rura PE 110 jest odporna na niekorzystne czynniki znajdujące się w glebie, a dzięki obojętności fizjologicznej nie wprowadza do środowiska żadnych zanieczyszczeń
  • Niska cena, która pozwoli Ci oszczędzić pieniądze.
  • Dostawa pod dowolny adres, dzięki czemu unikniesz problemów z przesyłką wielkogabarytową.
rura PE 110 mm

Inne produkty

Rura PE 110 w zwoju - informacje

Rura PE 110 ze ścianką o grubości 6,6 mm. Ciśnienie robocze: 10 atmosfer.

Rura PE 110 (rura HDPE 110) to rura o największej średnicy spośród rur stosowanych do przesyłu wody w nawadnianiu upraw. Pomimo tak dużej średnicy, rura 110 PE jest dostępna w wersji w zwoju (odcinki o długości 100-200 metrów).

Rura 110 to rura o średnicy 110 mm (czyli 11 cm). Jest wykonana z polietylenu o podwyższonej wytrzymałości, dlatego spotyka się też nazwę rura HDPE 110.

Najczęściej jest stosowana jako rura do przesyłu wody. Można jej używać zarówno na powierzchni, jak i zamontować pod ziemią.

Rura PE 110 doskonale sprawdzi się też jako rura do przesyłu ciekłych mediów przemysłowych, ścieków i do wielu innych zastosowań.

Wykonanie z polietylenu o wysokiej gęstości sprawia, że rura PE 110 jest niezwykle wytrzymała na uderzenia (nawet w niskich temperaturach).

Rura PE 110 charakteryzuje się bardzo dobrą elastycznością, dzięki czemu jest odporna na rozciąganie.

Gładka powierzchnia wewnętrzna rury PE 110 powoduje zmniejszenie oporów przepływu.

Niewielka waga rury oraz duży wybór złączek umożliwiają proste i szybkie wykonywanie połączeń.

Rura PE 110 jest odporna na niekorzystne czynniki znajdujące się w glebie, a dzięki obojętności fizjologicznej nie wprowadza do środowiska żadnych zanieczyszczeń.

Rura PE 110 pozwoli Ci uniknąć strat spowodowanych suszą. Globalne ocieplenie wciąż postępuje, dlatego warto pomyśleć o nawadnianiu już teraz.

Rura PE 110 to podstawowa i niezbędna rura do przesyłu wody w wielu systemach nawadniających.

Specjalistyczna rura 110 PE zapewnia przesył wody, dzięki czemu nawadnianie pola jest w ogóle możliwe. Próby przesyłu wody rurami niższej jakości mogą skutkować ich szybkim uszkodzeniem.

Aby skutecznie nawadniać, należy do tego wybrać odpowiednią rurę. Rury wykonane z różnych materiałów mają inną specyfikację techniczną, dlatego tak ważny jest ich przemyślany wybór. Do nawadniania dużych powierzchni potrzebujemy rur o dużej wytrzymałości. Taka właśnie jest rura PE fi 110 mm, która jest wykonana z wysokiej klasy polietylenu.

Każdy, kto choć trochę zna się na nawadnianiu, wie, że rura PE 110 stale zyskuje na popularności. Rura 110 PE idealnie nadaje się do przesyłu wody.

Jeszcze się zastanawiasz? Pomyśl o stratach, które spowoduje susza, jeśli nie zastosujesz rury PE 110. W tych czasach rolnicy i plantatorzy żyją w ciągłym stresie o swoje uprawy. Spokój, który zapewnia rura PE 110, jest nieoceniony.

Rozpoczęcie profesjonalnego nawadniania było prawdziwą rewolucją w rolnictwie. Wcześniej rolnicy skarżyli się na ogomne straty spowodowane okresami suszy. Przesyłanie rurami PE 110 wody służącej do nawadniania staje się dzisiaj coraz powszechniejsze.

Nawet jeśli nie jesteś dużym producentem warzyw, a Twoje pole liczy zaledwie kilka czy kilkanaście hektarów, rura PE 110 z pewnością bardzo ułatwi Ci działalność rolniczą. Biorąc pod uwagę, że globalne ocieplenie stale postępuje, nasze uprawy potrzebują więcej troski. Jeśli od dłuższego czasu jesteś rolnikiem, sam dobrze wiesz, że potrzebujesz rury PE 110.

Pamiętaj, że rura PE 110 mm musi być wytrzymała, a wysoka odporność powinna iść w parze z przystępną ceną. Uzbrojony w takie informacje, z pewnością zdecydujesz się na rurę 110 PE, która spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. Jeśli chcesz złożyć zamówienie, skontaktuj się z nami.

Rura PE 110 cena

Cena rury PE 110 to tylko 20,52 zł netto / metr (25,24 zł brutto).

Rura PE 110 charakteryzuje się wyjątkowo długą żywotnością - nawet do kilkudziesięciu lat (po zakopaniu w ziemi). Bez problemu wytrzymuje wysokie mrozy (nawet do -60ºC). To wszystko przy zachowaniu idealnego stosunku ceny do jakości.

Zamów rurę już dzisiaj i zadbaj o nawodnienie swoich upraw. Nie czekaj aż będzie za późno.

Jeśli chcesz złożyć zamówienie, skontaktuj się z nami i poproś o fakturę pro forma. Następnie zrób przelew i czekaj na dostawę. Rura PE 110 w zwoju zostanie do Ciebie dostarczona możliwie najszybciej.